Banner 4

O firmie

O firmie

Nasza firma budowlana postawiła sobie za cel, aby Klienci korzystający z jej usług byli obsługiwani rzetelnie, terminowo i żeby wszystkie rozwiązania były dostosowywane do ich indywidualnych potrzeb oraz odznaczały się najwyższą jakością.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w województwie mazowieckim, a kompleksowość oraz precyzja naszych działań wynikają z ogromnego doświadczenia i wysokich kwalifikacji zatrudnianych pracowników. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, w związku z czym każdy etap procesu realizowania inwestycji omawiamy wspólnie, podchodząc do poszczególnych zleceń w pełni indywidualnie. Zadbamy o każdy detal w tworzeniu dla Państwa idealnego rozwiązania.

Wznosimy piękne i funkcjonalne obiekty w Warszawie w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz, a poza tym pomagamy w pracach wykończeniowych, odpowiednio organizując domową przestrzeń. W każdej chwili służymy również fachową poradą oraz zapewniamy dostęp do najlepszych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Certyfikaty

Firma MARBUD od kilku lat wykonuje budynki jednorodzinne wykorzystując nowoczesne i energooszczędne materiały budowlane.

Potwierdzają to certyfikaty wydane przez firmę Xella Polska w zakresie wznoszenia budynków z energooszczędnych materiałów w systemie Ytong oraz Silka. Firma MARBUD jest certyfikowanym wykonawcą budynków w technologii Ytong-Silka http://www.ytong-silka.pl/pl/content/wykonawcy_1219.php

Posiadamy doświadczenie we wznoszeniu budynków nie tylko ze standardowych bloczków Ytong o grubości 24 cm ale również innych energooszczędnych materiałów wymagających praktyki i precyzji takich jak:

  1. Jednowarstwowych ścian z bloczków Ytong Energo+ o grubości 48 cm, które są szczególnie wymagające jeśli chodzi o przestrzeganie reżimu technologicznego. Niezwykle korzystny współczynnik przenikania ciepła U dla tego materiału (U=0,17 W/m2K) pozwala na wznoszenie bardzo energooszczednych ścian jednowarstwowych bez dodatkowej izolacji.
  2. Ścian budynków energooszczędnych z bloczków Silka

Szybki kontakt

MARBUD - budowa domów
ul. Gajkowicza 9
03-562 Warszawa
603-555-572