Banner 1
MARBUD

Budowa domów - MARBUD

Naszą specjalnością jest budowa domów. Wznosimy obiekty w stanie surowym otwartym i zamkniętym, deweloperskim oraz pod klucz, w zależności od potrzeb inwestorów. Wykonywane przez nas usługi budowlane obejmują także prace wykończeniowe takie jak kładzenie tynków, montaż instalacji, ocieplanie poddaszy oraz stawianie ogrodzeń klinkierowych. Dzięki temu każdy zleceniodawca może liczyć na kompleksową obsługę.

Realizując zamówienia szczególny nacisk kładziemy na ich rzetelność oraz terminowość. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, a nasi pracownicy tworzą zgraną, profesjonalną ekipę, która dba o to, aby efekt końcowy całkowicie usatysfakcjonował inwestora.
 
Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców całego województwa mazowieckiego. Powierzając nam budowę domów możecie Państwo być pewni, że zlecone usługi wykonamy z niezwykłym zaangażowaniem i dbałością o każdy detal, których inne firmy budowlane mogą nam tylko pozazdrościć.
 
Serdecznie zachęcamy do kontaktu - z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej działalności.

Budowa domów jednorodzinnych

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych specjalistów, oferujemy Państwu budowę domów jednorodzinnych. Wznosimy obiekty od podstaw przy zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych

...

Prace wykończeniowe

Wykonujemy specjalistyczne prace wykończeniowe, których zakres dotyczy wszystkich elementów domowych wnętrz, od podłogi po sam dach. Specjalizujemy się między innymi w tynkach, instalacjach elektrycznych i grzewczych, ogrodzeniach klinkierowych,

...

Doradztwo

Zarówno przed rozpoczęciem prac budowlanych, jak również w trakcie ich wykonywania, oferujemy Państwu fachowe doradztwo. Nasi specjaliści są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące budowy i wykończenia Waszego domu, kwestii formalnych

...
jak oszczędzić

Jak zaoszczędzić 15% podatu VAT na wszystkich materiałach do budowy domu?

Decydując się na kompleksową usługę naszej firmy (usługa + materiały budowlane) wystawiamy naszym Klientom fakturę z 8% stawką VAT zarówno na wykonastwo jak i wszelkie niezbędne do zbudowania domu materiały.

Kupując materiały samodzielnie płacisz za nie aż 23% podatek VAT.

Dodatkowo klientom decydującym się na kompleksową usługę wraz z materiałami oferujemy materiały budowlane w konkurencyjnych cenach. Budując z nami oszczędzasz.